KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8124145
nr 812 4145
Blandteknik
På siden, signerad, motivets mått: 35x52
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 4 mars 2013
kl 18:07:21
150 kr
250 kr
350 kr